Royal cities

LITOMĚŘICE

V Litoměřicích najdete impozantní stopy událostí uplynulého tisíce let na ploše, kterou dokážete projít za jeden den.
Krása města Vás ale určitě přiměje zůstat tu déle. Můžete navštívit nejen náměstí s radnicí, kde se odehrála vzpoura měst proti císaři, nebo dominantní budovy druhého českého biskupství na Dómském pahorku, ale i další významná místa.
Určitě stojí za to poznat místa spojená se smrtí barda romantismu Karla Hynka Máchy nebo posedět v některé z mnoha hospůdek města, které leží v centru nejúrodnější části Čech, v kraji vína, jablek, chmele a meruněk. V kraji zavlažovaném Labem, v kraji, v němž sopečné kopce slouží jako místa okouzlujících výhledů.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Litoměřice najdete na adrese Ubytování Litoměřice. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Photogallery Panorama města
Panorama města
Photogallery Náměstí
Náměstí
Photogallery Jezuitská kolej
Jezuitská kolej
Photogallery Historické centrum
Historické centrum
Photogallery Dómský pahorek
Dómský pahorek
Photogallery Radobýl
Radobýl
 

Photogallery

Accomodation Lovosice : Hotel Lev**** Lovosice

Hotel Lev**** Lovosice

****
Occupying a beautifully restored townhouse in Art Nouveau style, the charming Hotel Lev welcomes its guests into a friendly, laid-back atmosphere. Aside from its functional guestrooms, the hotel provides delicious Italian and Czech dishes that can be enjoyed alfresco. The modern equipped spa with indoor pool, sauna, and Jacuzzi provides a moment’s respite in a quiet setting.
Accomodation Roudnice nad Labem : Hotel Koruna

Hotel Koruna

**+
Crown Hotel is situated in a quiet part of town, while the center is located only about 300m. It offers very comfortable and inexpensive accommodation. Hotel was renovated in 2005 and modernized in order to match the style of accommodation of European standards.
Accomodation Roudnice nad Labem : Hotel VAVŘINEC

Hotel VAVŘINEC

***
The Amber Hotel Vavřinec is located in the main square of the town of Roudnice nad Labem that lies about 50 km from Prague, near the D8 highway in the direction of Teplice and Dresden.


More accomodation
Prepared and maintained by SEAL, s.r.o. 2011 Copyright. litomerice@kralovska-mesta.cz TOPlist